Objednat se

Ortodoncie

Ortodoncie je odvětví stomatologie, které se specializuje na řešení problémů spojených s nepravidelným postavením, počtem nebo tvarem zubů.

Tato disciplína se zaměřuje na léčbu vývojových vývojových výpadků chrupu, vady skusu a vzájemného postavení čelistí, což může vést k potížím s žvýkáním, řečí, estetickému vzhledu a celkovému zdraví ústní dutiny. Ortodontická léčba se obvykle provádí pomocí různých typů zubních rovnátek, které jsou navrženy tak, aby pomohly zuby dostat do správné polohy.

Průhledná rovnátka jsou jednou z moderních ortodontických možností, které nabízejí mnoho výhod oproti kovovým zubním rovnátkům. Invisalign je jedna z předních společností na světě, která se specializuje na výrobu průhledných rovnátek. Tato rovnátka jsou velmi diskrétní a téměř neviditelná, což je ideální pro lidi, kteří nechtějí nosit tradiční kovová rovnátka. Kromě estetické výhody jsou průhledná rovnátka také pohodlná a snadno se používají.

V naší ordinaci nabízíme ortodontické služby v spolupráci s externí stomatologickou ordinací. S našimi zkušenými ortodontisty a moderními zařízeními jsme připraveni poskytnout kvalitní péči a výsledky pro naše pacienty. Naše ortodontické služby jsou přizpůsobeny individuálním potřebám každého pacienta a pomůžeme vám najít nejlepší řešení pro vaše specifické ortodontické potřeby.

Průhledná rovnátka

Poskytujeme průhledná rovnátka od společnosti Invisalign.

www.invisalign.cz

V současné době poskytujeme ortodontické služby ve spolupráci s externí stomatologickou ordinací.

Ortodoncie

Zubní rovnátka

Zubní rovnátka vyrovnávají pozici zubů a jsou dělena na snímací a fixní; nejčastěji se používají fixní rovnátka, která mohou být kovová, keramická nebo neviditelná, a zajišťují přesné a individuální léčení bez nepříjemností nebo bolesti.
Zjistit více
Ortodoncie

Snímací aparát

Snímací aparát je ortodontický přístroj na míru, který je možné vyjmout z úst, a je používán pro předléčení, po léčbě fixními aparáty a pro korekci menších vad.
Zjistit více
Ortodoncie

Neviditelná rovnátka

Neviditelná rovnátka jsou vysoce estetickým řešením pro upravení nepravidelného chrupu, a to buď pomocí průhledných folií (alignery) nebo fixních rovnátek umístěných na vnitřní straně zubů (lingvální); tyto typy rovnátek jsou vyrobeny na míru a nabízejí výhody v oblasti estetiky a zdraví zubů.
Zjistit více
Ortodoncie

Fixní aparát

Fixní aparát je ortodontická pomůcka, která slouží k úpravě postavení zubů, sklonu a růstu čelisti. Typickým příkladem fixního aparátu jsou rovnátka, která jsou zafixována na zubech a není je možné vyjmout.
Zjistit více

Moderní zubní péče pro celou rodinu: od běžných ošetření až po nadstandardní estetické zákroky

Endodoncie

Čištění zubních kanálků

Zjistit více
Estetická stomatologie

Ordinační bělení zubů

Zjistit více
Implantologie

Zubní implantáty

Zjistit více
Anestezie a sedace

Ošetřeni za přítomnosti anesteziologa

Zjistit více

MUDr. et MUDr. Filip Donev

Hlavní zubní lékař v centru zubní péče MALO CLINIC Prague v Praze a oficiální školitel společnosti Nobel Biocare. Expert na zubní implantologií a náhrady All‑on‑4®, stomatochirurgií a protetiku.

Více o Filipovi
Implantologie

Implantáty Nobel Biocare

Nobel Biocare je světový výrobce implantátů a systémů pro zubní lékařství s vysokou kvalitou a spolehlivostí.
Zjistit více
Estetická stomatologie

All‑on‑4®

All-on-4 je revoluční koncept pro náhradu celého zubního oblouku pouze čtyřmi implantáty. Rychlé zlepšení kvality života, kratší čas léčby a nižší náklady. Přidejte se k 98% spokojených pacientů.
Zjistit více
Zubní náhrady a rekonstrukce

Můstek MALO CLINIC

Dokonale simulovat přirozené zuby, výrazně zlepšuje fonetické a žvýkací funkce a navíc snadno udržovat hygienu.
Zjistit více

Krátce o konceptu All-on-4®

All-on-4® je inovativní řešení pro plnou náhradu chrupu pomocí čtyř nakloněných implantátů. Je to šetrná a efektivní metoda s rychlým návratem k funkčnímu a krásnému úsměvu.

Minimálně invazivní řešení s pevným plněním oblouku

Koncepce léčby All-on-4® je nejlepším řešením pro plné archové zpracování pomocí nakloněných implantátů.

Pevná plná oblouková protéza v den operace rychle vede ke zlepšení spokojenosti pacienta — s ohledem na funkci, estetiku, smysl, řeč a sebeúctu.

Ve srovnání s tradičními metodami má koncept ošetření All-on-4® velmi vysokou míru úspěšnosti, vědecky ověřenou již více než 18 let.

Rozdíl nepoznáte, vaše fixní zubní náhrada bude vypadat a fungovat stejně jako vaše přirozené zuby.

Můžete získat zpět svůj úsměv za jediný den!

Více o All‑on‑4®

Moderní zubní technologie a profesionální tým lékařů pro Vaše zdraví a krásný úsměv

Prevence

Preventivní prohlídka

Zjistit více
Dentální hygiena

Dentální hygiena

Zjistit více
Dětská stomatologie

Vstupní dětská prohlídka

Zjistit více
Ortodoncie

Neviditelná rovnátka

Zjistit více

Jsme oficiální zástupce MALO CLINIC v Česku

MALO CLINIC je mezinárodní síť specializujících se na stomatologiizubní implantologii. Nabízíme našim pacientům vynikající stomatologickou péči na globální úrovni.

V Praze máme tým odborníků a moderní technologii, která zaručuje skvělé výsledky, komfort a bezpečnost našich pacientů.

Poskytujeme komplexní zubní péči, včetně estetické stomatologiezubní implantologie, s důrazem na přesnost a efektivitu. Zaručujeme bezbolestné a stresu free ošetření.

Naše služby jsou k dispozici na jednom místě na Praze 2 pro vaše pohodlí.

Objednejte se online
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram