Objednat se

Zhotovujeme na základě vyšetření vhodné dentální náhrady, např. korunky, můstky, snímací náhrady.

Zubní laboratoř se věnuje protetice, tj. zhotovování fixních a snímacích náhrad a úzce spolupracuje se stomatology, kteří pacienta vyšetří a po dohodě s ním navrhnou řešení problému. Zubní laboratoř zhotovuje náhrady dle otisku zubů a čelisti, které provede lékař.

Jedná se o bezbolestnou záležitost, kdy se plastická otiskovací hmota ve speciální lžíci odpovídající tvaru čelisti přitiskne na vaše zuby a nechá se zatuhnout, což trvá 1–2 minuty.

Poté se lžíce i s hmotou vyjme z úst a v dezinfekčním roztoku se odesílá do zubní laboratoře, kde s ním již pracují zubní laboranti a vyrábí další sádrové odlitky k vytvoření přesné repliky vaší ústní dutiny.

Díky otisku mohou zhotovit jakoukoli náhradu (můstky, implantáty, korunky…), chrániče chrupu či folie na bělení zubů. K práci se využívají nejmodernější zařízení a vysoce kvalitní materiály, ať už se jedná o keramiku, metalokeramiku, nebo kovy atd.

V případě keramických náhrad je možné zvolit při konzultaci s lékařem či zubní laboratoří správný odstín tak, aby náhrada působila přirozeně.

Laboratoř – vyrábí fixní i snímací protetické pomůcky, tj. rovnátka, protézy, implantáty, můstky…

crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram