Vytváříme úsměvy… Změníme životy!

Ana se nemohla v zrcadle vidět a její nedostatek sebevědomí ji způsobil nejistou, dokonce i při hledání zaměstnání. Matka tří nezaměstnaných dětí, je bojovník, který musel překonat mnoho obtíží. S malým majetkem dala přednost péči o své děti a nakonec se zanedbala. Viděla, jak se její zuby začaly zhoršovat, když poprvé otěhotněla. V době, kdy měl možnost navštívit zubaře, bylo jeho orální zdraví už příliš špatné. Kvůli finančním potížím se musel rozhodnout pro odnímatelnou protézu, ale stav jeho chrupu se dále zhoršoval až do bodu, kdy sotva může jíst.

Její smutek, nedostatek sebeúcty a nejistota se zhoršily. Jeho největším snem bylo umět se sebevědomě usmát a znovu získat sebevědomí. MALO CLINIC nemohl zůstat lhostejným a naplnil Anaův sen.

Realizujeme sny.

Ana k nám přišla s několika chybějícími zuby v horní čelisti, zejména v přední části. Měla na sobě odnímatelnou protézu, která nebyla pohodlná, funkční nebo esteticky nepřijatelná. Zbylé zuby byly všechny s velkými dutinami, takže žádný nebyl životaschopný.

Vaši léčbu jsme zahájili konzultací s hodnocením. U obou čelistí jsme provedli intra a extraorální fotografické nahrávky a 3D počítačovou tomografii (CBCT). Po konzultaci s ústní hygienou proběhla prosthodontická konzultace s registrací kousnutí pomocí digitálního skeneru Intraoral. Před přechodem na chirurgii – a v přímé spolupráci s naší laboratoří, která prostřednictvím systému CAD / CAM přistoupila k jeho návrhu a digitální výrobě – ​​byla vytvořena dočasná protéza pomocí 3D digitální tiskárny. Kromě All-on-4® byly také umístěny dva implantáty na pravou stranu spodní čelisti, což umožnilo umístění tří zubů, čímž okamžitě Ana vrátily estetický, zdravý a funkční úsměv.

Při zotavení umožnilo použití LLLT (nízkoúrovňová laserová terapie) kromě svého analgetického účinku lepší regeneraci tkáně a snížil zánět.

Tento případ byl plánován a proveden 100% digitálně, což nám umožnilo být ještě přesnější, rychlejší a efektivnější.

Multidisciplinární tým.

Naše lékařské týmy jsou multidisciplinární, mezinárodně odkazované na své znalosti a zkušenosti a jsou vždy motivovány a odhodlány pomáhat vám vytvořit nebo znovu vytvořit svůj úsměv osobním způsobem.

Překročení očekávání.
Splnil se sen.

Příklad s multidisciplinárním přístupem a 100% digitálním pracovním tokem, kde jsme předvedli veškeré naše know-how a zkušenosti, využíváme nejnovější zdroje digitální inovace. Pomocí nového
Díky nejmodernějším technologiím, postupům a materiálům, které umožňují větší diagnostickou přesnost a rychlejší, přesnější a pohodlnější plánování, jsme byli schopni zajistit to nejlepší z léčby pro někoho, kdo si již dlouho zasloužil znovu snít a se sebevědomím čelit všem nepříznivým situacím. a ochota žít.

Objednat se