Víte, proč jsme považováni za JEDNU skupinu zdraví s největší geografickou stopou?

JSOU JEDNODUCHÉ, VÍTEJTE ČÍSLA!

Z malé zubní praxe se narodila mezinárodní značka s více než 22 letou historií, inovací, vynalézavostí, přísností a obětavostí!

Máme více než dvě desetiletí, abychom získali znalosti, vyvinuli techniky a vyškolili nové týmy specializované na péči o pacienty.

Společnost MALO CLINIC byla založena v roce 1995 Paulem Malom a dnes je celosvětově uznávaná pro své know-how a inovace. Společnost MALO CLINIC se etablovala na celém světě, kde má na 6 kontinentech 81 klinik ve 62 městech a 20 zemích. Jeho rostoucí internacionalizace a školení vysoce specializovaných lékařů vedly k portugalskému zubnímu lékařství, konkrétně v oblasti implantologie, pro vysokou úroveň kvality a uznání. Dosud jsme vyškolili více než 10 200 profesionálů ve 14 vzdělávacích centrech. Práce výzkumu a vývoje, tvorba inovativních chirurgických technik (All-on-4®), implantáty (zygomatický implantát, implantát NobelSpeedy®), komponenty, chirurgické předměty, fixní protéza MALO CLINIC Bridge, publikace četných článků a vědeckých studií přispěly k obrovskému zviditelnění a proslulosti MALO CLINIC, což umožňuje být v současné době celosvětovým referenčním bodem v ústní rehabilitaci a zubní estetice.

V Portugalsku, v zemi, kde sídlí ústředí této 100% portugalské skupiny, MALO CLINIC otevírá soubor klinik strategicky umístěných tak, že její přítomnost pokrývá celé území státu od severu k jihu a ostrovům, a je tak schopna reagovat na potřebám portugalského obyvatelstva komplexním způsobem, který zaručuje jejich standardy kvality světového renomé.

Využijte některé z našich klíčových statistik a nezapomeňte: čísla neleží!