Seznamte se s historií a vývojem konceptu All-on-4®

DR.PAULO MALO VYSVĚTLÍ HISTORIE A EVOLUCE LÉKAŘSKÉHO KONCEPTU ALL-ON-4®, TALK NOBEL BIOCARE EAO 2013

Operační protokol All On 4

Protokol MALO CLINIC je revoluční postup, který před více než dvěma desítkami let vyvinuli Paulo Malo a tým MALO CLINIC, který umožňuje rehabilitaci všech bezstarostných pacientů s umístěním pouze 4 titanových implantátů do každé čelisti, rychlým postupem a minimálně invazivní – chirurgický protokol All-on-4®. Vzhledem k tomu, že u obou zadních implantátů umožňuje naklánění až o 45 °, umožňuje All-on-4® pacientům s maxilární atrofií fixní protézu bez nutnosti transplantace kostí. Implantáty budou sloužit jako podpůrný základ pro MALO CLINIC Bridge, který umožní umístění pevných zubů ve všech podobných přirozených zubech. Tato technika stabilizuje úbytek kostí, což přispívá k zachování zdraví úst.

MALO CLINIC Keramika, laboratoř specializovaná na fixní protézy na implantátech a přirozené zuby byla vytvořena s cílem interně poskytovat veškerou laboratorní podporu potřebnou pro zubní lékařství s vysokou úrovní kvality, technologie a rychlosti.

Tato laboratoř je zodpovědná za produkci okamžitých protéz používaných v protokolu MALO CLINIC (All-on-4® + MALO CLINIC Bridge), což je revoluční postup vyvinutý firmou MALO CLINIC, který umožňuje rehabilitaci u všech pacientů s bezzubým postižením s umístěním pouze 4 implantátů. den.

V tomto videu máte možnost poznat nejen příběh, ale také vývoj konceptu léčby All-On-4!