Portugalsko Sorrir – Seznamte se s případem Anabely

MALO CLINIC (RE) VYTVOŘIL VÍCE SMILE V AKCI PORTUGALSKÉ SMILING!

MALO CLINIC (znovu) vytvořil další úsměv! Dnes se s vámi podělíme o případ šťastných uvažovaných Anabela Castanheira 50 let!

Protokol MALO CLINIC je revoluční postup vyvinutý před více než deseti lety Paulem Malom a týmem MALO CLINIC, který umožňuje rehabilitaci všech bezohledných pacientů s umístěním pouze čtyř titanových implantátů do každé čelisti, rychlým postupem a minimálně invazivní – chirurgický protokol All-on-4®.

Vzhledem k tomu, že u obou zadních implantátů umožňuje naklánění až o 45 °, umožňuje All-on-4® pacientům s maxilární atrofií fixní protézu bez nutnosti transplantace kostí. Nedostatek zubů obvykle vyvolává psychický stres, který ovlivňuje kvalitu života a sebeúctu.

Rozhovor s Anabelou sdílíme s vámi:

MC: Jak jste se cítil, když jste si všiml, že vaše chrup se stává křehkou?
AC: Začal jsem se cítit smutný a bojím se jít k zubnímu lékaři.

MC: Když jste si všimli prvních známek křehkosti v chrupu, jak jste se cítili?
AC: Začal jsem si všimnout ve věku 17 let. Cítil jsem se slabý a otřesený.

MC: Jak váš stav chrupu ovlivnil váš den?
AC: Ovlivněno hodně, protože jsem se viděl v zrcadle a nelíbilo se mi, co jsem viděl a ještě víc, protože oni byli brzy na frontě.

MC: Už jste někdy cítili, že nemá zdravý chrup zavřené dveře na úrovni pracovních příležitostí?
AC: Ne proto, že jsem dal protézu.

MC: Jaké byly největší obtíže, s nimiž jste se setkali při použití odnímatelné (nefixované) protézy?
AC: Měl jsem problémy s jídlem a mluvením, protože jsem se zabýval mnoha lidmi. Bylo to nepříjemné a velmi nepříjemné, když se muselo vždycky odnést umýt.

MC: Jak se teď cítíte, že se můžete s důvěrou znovu usmát?
AC: Cítím se naplněný, sebejistý, motivovaný, cítím se jako nový člověk!

MC: Jaká byla reakce vašich dětí?
AC: Reakce byla velmi dobrá, velkolepá! Řekl mi: „Matka pro mě jsi byla vždy krásná, ale teď jsi ještě víc.“ (Díky mé tchýni jsem byl schopen tento sen realizovat).

MC: Jak byl celý tento proces s MALO CLINIC?
AC: Proces byl jednoduchý, fantastický a bezbolestný. Protože profesionálové, kteří mě doprovázeli, byli přístupní a velmi přátelští. A rychlý proces.

MC: Myslíte si, že MALO CLINIC změnil váš život? Pokud ano, jakým způsobem MALO CLINIC změnil váš život?
AC: Ano, hodně, protože díky nim jsem se mohl znovu usmívat, protože jsem toho moc neudělal. Pomohlo mi to zvednout mé sebevědomí!

MC: Kdybych musel popsat tvůj úsměv jedním slovem, co by to bylo?
AC: Fantastické!

MC: Teď, když se znovu cítíš sebejistě se svým úsměvem, kdybys něco řekl MALO CLINICOVI, co by to bylo?
VV: MALO CLINIC musím říct, že jsem za všechno vděčný! Neexistují žádná slova k popisu, je to takové velké štěstí. Cítím se naplněn díky celému týmu! Všichni byli výjimeční. Velice vám děkuji. (Ve vašem hotelu jsem měl dvě líbánky)

Revoluční chirurgická technika pro umístění zubních implantátů MALO CLINIC Protocol vytvořená a vyvinutá firmou MALO CLINIC nyní může Anabela čelit životu s obrovským úsměvem, důvěrou a motivací! Když se ptali na její zkušenosti s MALO CLINIC, zmínila se, že zaměstnanci, se kterými kontaktovala, jsou „velmi přátelští, vynikající profesionálové a velmi lidští“ a že každý přispěl k „zvýšení jejich sebeúcty a ochoty žít“.

Velmi brzy se s vámi podělíme o nové případy iniciativy Portugalsko a Smile, uvědomte si naše sociální sítě! : D