Portugalsko a Sorrir – speciální José Raposo

MALO CLINIC (RE) VYTVOŘIL VELMI SPECIÁLNÍ SMILE V PORTUGALSKÉ AKCE SMILING

MALO CLINIC (znovu) vytvořil další úsměv a tentokrát to byl velmi zvláštní úsměv! Dnes s vámi sdílíme případ našeho milého velvyslance Josého Raposa!

Protokol MALO CLINIC je revoluční postup vyvinutý před více než deseti lety Paulem Malom a týmem MALO CLINIC, který umožňuje rehabilitaci všech bezohledných pacientů s umístěním pouze čtyř titanových implantátů do každé čelisti, rychlým postupem a minimálně invazivní – chirurgický protokol All-on-4®.

Vzhledem k tomu, že u obou zadních implantátů umožňuje naklánění až o 45 °, umožňuje All-on-4® pacientům s maxilární atrofií fixní protézu bez nutnosti transplantace kostí. Nedostatek zubů obvykle vyvolává psychický stres, který ovlivňuje kvalitu života a sebeúctu.

Ve velmi zvláštním vydání Portugalska a Sorrira během úchvatného rozhovoru s Manuelem Luísem Gouchou v divadle Maria Vitória, kde často ukazoval své umění herectví, José Raposo vyprávěl svůj příběh a mluvil bez rozpaků a bez ztráty své dobré nálady které ho všechny uznávají – méně pozitivních aspektů, že musejí nosit protézu.

Již ve studiu, za přítomnosti Dr. Paula Maloho, byly okamžiky mezi třemi dobrými dispozicemi a velkým smyslem pro humor. Je pro nás pýchou, že máme takové ambasády a byla to také čest, že jsme mohli Josému Raposovi dát nový úsměv.

S revoluční chirurgickou technikou pro umístění zubních implantátů MALO CLINIC Protocol vytvořenou a vyvinutou firmou MALO CLINIC nyní může José čelit životu s obrovským úsměvem.

SORRY … stejně jako univerzální jazyk, snižuje stres, podporuje empatii a podporuje optimismus!

Velmi brzy se s vámi podělíme o nové případy iniciativy Portugalsko a Smile, uvědomte si naše sociální sítě! : D