Portugalsko a Sorrir – Poznejte případ Paula Gil!

MALO CLINIC (RE) VYTVOŘIL ÚROVEŇ PAULA GIL 42 LET A PŘEPRAVENÝ JEHO ŽIVOT ÚPLNĚ!

MALO CLINIC (znovu) vytvořil další úsměv! Tentokrát byla šťastným zamyšleným 42letá Paula Gil!

Protokol MALO CLINIC je revoluční postup vyvinutý před více než deseti lety Paulem Malom a týmem MALO CLINIC, který umožňuje rehabilitaci všech bezohledných pacientů s umístěním pouze čtyř titanových implantátů do každé čelisti, rychlým postupem a minimálně invazivní – chirurgický protokol All-on-4®. Vzhledem k tomu, že u obou zadních implantátů umožňuje naklánění až o 45 °, umožňuje All-on-4® pacientům s maxilární atrofií fixní protézu bez nutnosti transplantace kostí.

Nedostatek zubů obvykle vyvolává psychický stres, který ovlivňuje kvalitu života a sebeúctu. Případ Paula Gil byl dalším případem osoby postižené tímto problémem, kdy je použití vyjímatelné protézy velmi bolestivé a nepříjemné.

MALO CLINIC (znovu) vytvořil další úsměv! Tentokrát byla šťastným zamyšleným 42letá Paula Gil!

S postupem času se její ústní zdraví Paula zhoršilo a po posledním těhotenství v roce 2008 skončila dokonce i ztráta několika zubů. Tato situace jí způsobila, že se cítila „velmi špatně“ a vždy s „sebevědomím“, dokonce i pocitem, že její zdravý chrup je škodlivý pro její pracovní příležitosti. Proti této situaci vynaložil obrovské úsilí ve snaze nalézt řešení a dokonce dal odnímatelnou protézu. Nicméně, on nikdy přizpůsobil se k protéze, protože on byl široký a bál se projít trapnou situaci veřejně.

Revoluční chirurgická technika pro umístění zubních implantátů MALO CLINIC Protocol vytvořená a vyvinutá firmou MALO CLINIC nyní může Paula čelit životu s obrovským úsměvem, důvěrou a motivací! Když se ptali na její zkušenosti s MALO CLINIC, zmínila se, že zaměstnanci, se kterými kontaktovala, jsou „velmi přátelští, vynikající profesionálové a velmi lidští“ a že každý přispěl k „zvýšení jejich sebeúcty a ochoty žít“.

MALO CLINIC (znovu) vytvořil další úsměv! Tentokrát byla šťastným zamyšleným 42letá Paula Gil!

Velmi brzy se s vámi podělíme o nové případy iniciativy Portugalsko a Smile, uvědomte si naše sociální sítě! : D