MALO CLINIC – Oral Awareness Action: Hlasování dětí

MALO CLINIC, SPONZORSKÁ INICIATIVA «DĚTI NA HLASY: KTERÉ NEJVYŠŠÍ KNIHY?»

S mottem „jsou vytvořeny malé zvyky“ jsme se rozhodli zaměřit svou pozornost na nejmladší a navázat vazbu mezi Oral Awareness, literaturou a občanstvím.

Dne 30. května se na lisabonském knižním veletrhu v parku Eduardo VII konala poslední strana iniciativy „Miudos a Votes“ (pořádané Junior Vision a ve které MALO CLINIC podpořila).

V rámci této iniciativy jsme pořádali ústní zdravotní výchovu ve školách od severu k jihu země. Vzhledem k tomu, že jsme také specialisté v dětském zubním lékařství (specializace věnovaná zdraví ústní dutiny dětí), jsme v životě těchto dětí, kteří si byli vědomi všeho, co je důležité o jejich zubech, zábavným a přitažlivým způsobem změnili.

Během závěrečné oslavy iniciativy mělo asi 20 studentů z různých částí země možnost ukázat, co udělali, aby se jejich oblíbená kniha stala vítězem. Projekt překročil občanství a literaturu a postavil studenty k tomu, aby používali samotné nástroje volebních kampaní. Na slavnostním předávání cen se zúčastnil náš Makalo, milý maskot Leva MALO CLINIC.

Využíváme příležitosti a blahopřejeme všem, kteří se této iniciativy zúčastnili, a speciálnímu objetí od našich malých graaaaandů Makalo všem vítězi …
„Žralok ve vaně,“ „Harry Potter a kámen mudrců,“ a „Vina hvězd“ byli velcí vítězové „Děti slibům: Co je to nejlepší kniha?“

Brzy budeme uvolňovat video s „nejlepší“ z těchto akcí … a pro rok v květnu je více!