Objednat se

Nobel Biocare je švédská společnost, která se zabývá vývojem a výrobou implantátů a souvisejících produktů pro zubní lékařství.

Je považována za jednoho z předních světových výrobců implantátů a jejich systémů, které jsou používány po celém světě. Implantáty Nobel Biocare se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí, což je důvod, proč jsou široce používány v implantologii.

Nejspolehlivější náhrada ztracených zubů, doplněná na míru vyrobenou korunkou pro nejpřirozenější výsledek.

Jediná možnost nahrazení chybějících zubů

Zubní implantáty jsou jedinou možností, jak nahradit chybějící zuby a přinést funkčnost i estetiku.

Proces implantace a propojení s korunkou

Implantát se skládá z několika částí, včetně „šroubu“, který slouží jako náhrada zubního kořene. Po zavedení v lokální anestezii implantát vhojovat a spojí se s kostí. Na něj je následně našroubován umělý pilíř, který propojí implantát s korunkou. Korunky jsou vyráběny na míru z kvalitního keramického materiálu pro dokonalý estetický vzhled.

Nahrazení celého ztraceného zubu a obnovení schopnosti kousání.

Špičkové zubní implantáty

Používáme špičkové zubní implantáty od renomovaných značek Nobel Biocare, Dentsply a Astra.

Implantologie je obor, který se specializuje na zubní implantáty pro doplnění chrupu. Ať už potřebujete nahradit jeden zub nebo celý chrup, naše řešení jsou vám k dispozici.

Estetické a funkční výhody implantátů

Implantáty jsou nejen estetickým řešením, ale také zcela obnovují nebo zachovávají žvýkací funkce. Vaše zuby budou vypadat přirozeně a fungovat efektivně.

Příprava na implantaci

Před samotným zákrokem je nutná konzultace s našim implantologem, který navrhne léčebný plán přizpůsobený vašim potřebám. Pomocí 3D snímků a rekonstrukčních modelů zhodnotíme kvalitu vaší čelistní kosti a připravíme se na úspěšnou implantaci.

Průběh zákroku

Proces zahrnuje bezbolestné vložení titanového šroubu do čelistní kosti, který slouží jako zubní kořen. Po období hojení 6–24 týdnů nasadíme na implantát korunku, nejčastěji celokeramickou, kterou je možné díky technologii CEREC zhotovit na počkání.

Péče po implantaci

Životnost implantátů je vysoká, ale je ovlivněna kvalitou kosti a vaší ústní hygienou. Pečlivě dodržujte doporučené ústní hygieny a chodit na pravidelné kontroly pro optimální výsledky.

V našem špičkovém centru zubní péče je pravděpodobnost neúspěchu a nevhojení implantátu téměř nulová. Naše odborníky si můžete plně důvěřovat.

crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram